0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Mahmut Efendi Enginar Macunu 3 Set

Ürün Fiyatı: 199 TL

Unisex kullanımına uygun Mahmut Efendi Enginar Macunu

ÜRÜN İÇERİĞİ

3 SET TOPLAM 9 KAVANOZ MAHMUTEFENDİ ENGİNAR MACUNU

Hem beyler hem de hanımlar için uygun olarak üretilen Mahmut Efendi Enginar Macunu, 120 gramlık kavanozlarda ambalajlanmış ve siz değerli beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır. İçeriğindeki bileşenlerin listesi, üretici ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son tüketim tarihi vb. gibi kullanıcının kullanım öncesinde ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Hem beylerin, hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Mahmut Efendi Enginar Macunu ndan gün içerisinde 2 kere tercihen tok karnına sabah bir akşam 1 iki (2) şer kaşık olarak tüketiniz. Önerilen miktarı aşmayınız.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. Mahmutefendi Enginar Macunu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.