0216 405 28 51

TESLİMAT ŞARTLARI

TESLİMAT ŞARTLARI

www.viafirsat.com dan sipariş vereceğiniz tüm ürünleri, sipariş teslimi esnasında ister nakit isterseniz de kredi kartları ile tek çekim şeklinde ödeme yaparak teslim alabilirsiniz. Teslimler imzaya tabidir.

Siparişleriniz kapalı ambalajda içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir ve siz aksini berlitmediğiniz sürece imza karşılığı SADECE  Size tezlim edilir. Size teslim edilen kargo poşedinin üzerinde alınan ürün ile alakalı herhangi bir bligi yer almaz. Gönderici adı kargo poşedi üzerinde pazarlama firması ismi olarak görüldüğü için www.viafirsat.com ya da benzeri bir ibare üzerinde yer almayacaktır.

Eğer MNG kargo ile teslim edilebilen bir bölgeden sipariş verildiyse ortalama 1-3 iş günü içerisinde alıcı adreslerine teslim ettirilebilmektedir. Ancak il merkezine uzak konumda kalan ilçelerden ya da köylerden sipariş edilen ürünler alıcı adreslerine PTT kargo ile ortalama 2-7 gün kadar bir sürede alıcı adreslerine teslim edilebilmektedir. MNG kargo ile teslim edilen bölgelerden sipariş verilen ürünlerin ödemeleri ürün tesliminde nakit ya da kartla tek çekim şeklinde ödenebilmektedir. Ancak PTT kargo ile teslim edilebilen bölgelerden sipariş edilen ürünlerin ödemeleri sadece nakit ödenerek teslim alınabilmektedir.