0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Feridun Kunak İspanyol Serumu - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 359 TL

Hem beylerin hem de kadınların kullanımına uygun üretilen 50 ml İspanyol Yosunu Serumu

ÜRÜN İÇERİĞİ

İspanyol Yosunu Serumu ambalajında 50 ml serum barındıran, hem kadınların hem de beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen bir üründür. Saça masaj yaparak iyice yedirerek kullanılması önerilen namı diğer İspanyol Serumu  kullanmaya başlamadan önce saçınızın temiz ve azda olsa nemli olmasına özen gösteriniz.

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan İspanyol Yosunu Serumu nun kutusu üzerinde kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutusunu incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Tercihen günde sadece bir kez avuç içinize 10 damla kadar damlatıp, saçlarda uygulamak istediğiniz bölgelere iyice yedirerek masaj yaparak uygulayın.  Kullanım öncesinde ilgili bölgelerin temiz ve azda olsa nemli olmasına özen gösteriniz.Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. İspanyol Yosunu Serumu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.