0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Retard Sprey 20 cc - 3 Adet

Ürün Fiyatı: 729 TL

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen Retard Sprey 20 cc

ÜRÜN İÇERİĞİ

Retard Sprey ambalajında 20 cc sıvı barındıran ve sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilen "sprey" formudan bir üründür. 15-20 cm mesafeden püskürterek kullanılması tavsiye edilen retard spreyi kullanmaya başlamadan önce ilgili bögenin temiz ve kuru olduğundan emin olun.

İçerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan sprey in kutusunda, kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanma şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunda yazılanları okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaçtan 15-20 dk. kadar önce ilgili bölgeye sıkın ve kuruması için Retard sprey e 10 dk kadar zaman tanıyın. Elle ya da benzeri bir yolla yedirmek ya da kuruması için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yoktur. 3 ya da en fazla 4 kere püskürtmeniz yeterlidir. Kullanmadan önce kutu üzerindeki prospektüsü okuyunuz.

Retard Sprey Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan/uzmandan yardım almanızı öneririz. Retard Spray ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz. 18 yaş altının kullanımı yasaktır. Sadece harici kullanım için uygundur. Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçının. Temas halinde bol soğuk su ile ilgili bölgeyi durulayın.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.