0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Ayhan Ercan Organik Maca Kökü 3 Adet

Ürün Fiyatı: 219 TL

Ayhan Ercan marka Organik Maca Root

ÜRÜN İÇERİĞİ

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Ayhan Ercan Organik Maca Kökü, 120 gramlık paketlerde hazırlanmış ve siz değerli potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerik bilgisi kutu üzerinde yazıldığı gibidir.

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Pakedinde toplamda 120 gram toplam ortalama 40 kullanımlık toz yer almaktadır. Gün içerisinde toplamda 1,5 - 3 gr arası tozu en az 3 kerede kullanmanızı öneririz. Tercihen kahvaltılık müsli ve gevrekler, smoothie, juice, puding (soğuk hazırlanan), meyve suyu, yoğurt ve çorba gibi gıdaların üzerine arzu edilen miktarda ilave edilerek kullanılabilir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir hekimden / doktordan yardım almanızı öneririz. Hamile ya da emziren hanımların, kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Ayhan Ercan marka Organik Maca Kökü kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.