0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

3 Adet Nikotinoff

Ürün Fiyatı: 219 TL

Unisex kullanıma uygun şurup Nikotinoff

ÜRÜN İÇERİĞİ

Nikotinoff kutusu 50 ml olan, hem beylerin hem de hanımların kullanımı için uygun olarak imal edilen bir üründür. Gündelik düzenli kullanılması tavsiye önerilmektedir. Düzenli kullanıldığında bir şişesi ortalama 15 gün kadar kullanıcısına kafi gelmektedir.

İçeriğinde bir çok farklı bileşen yer alan Nikotinoff un ambalajındada kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutusunu okumanızı tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Unisex kullanımına uygun olarak üretilen Nikotin off dan günde sadece 2 kez (tercihen bir sabah bir akşamüstü) aç ya da tok farketmeksizin kullanabilirsiniz. Bir çorba kaşığı kadar kullanımı yeterlidir.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindekilere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Nikotinoff kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Unisex kullanıma uygundur.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.