0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

2 Paket Exotic Coffee - Ücretsiz Kargo

Ürün Fiyatı: 400 TL

Pakedinde 30 adet tek kullanımlık poşet granül kahve barındıran bir kahvedir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Exotic coffee, hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen bir granül kahve çeşididir. Günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Her bir kutu Exotic coffee ambalajında 30 adet tek kullanımlık şaset granül kahve yer almaktadır. Her bir şaset ortalama 4 ml dir.

 

Limon aromasıda dahil olmak kaydı ile içerisinde birçok farklı içerik barındıran çayın içerisindeki bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim tarihi, son tüketim tarihi, imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her bilgi kutusu üzerinden yer almaktadır.NASIL KULLANILIR?

Exotic coffee nin her bir kutusunda 30 adet tek kullanımlık granül kahve yer almaktadır. Her biri ortalama 4 ml dir. Günde 1 kez, tek poşet tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece basittir. Bir fincana bir poşet atın ve üzerine yeni kaynamış sıcak su ekleyin. İyice karıştırıp 1-2 dakika bekledikten sonra tüketin.  Tüketimi öğünlerden 15-20 dk kadar öncesine denk getirmeye özen gösterin. Eğer soğuk kahve şeklinde tüketmek isterseniz, soğuk suya ya da oda sıcaklığındaki suya 1 poşet ekleyip, karıştırın. İsteğe göre içine buz parçaları ekleyebilirsiniz.

Exotic coffee yi kaynar su ile hazırlayın, tüketebileceğiniz sıcaklığa geldikten sonra içiniz. Ya da direk soğuk ve buz ile tüketin. Tercih sizin.

Serin ve kuru yerde, direk gün ışından uzak ağzı kapalı konumda ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Herhangi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakın ve bir uzmandan/doktordan yardım alın. Hamile ve emziren kişilerin Kullanmamaları önerilir. Kalp hastalığı, yüksek tansiyon ya da devamlı ilaç kullanılması gereken bir hastalığı olan kişilerin mutlaka doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Exotic coffee kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi veya tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.