0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Ukko Aksögüt Kürü Kremi - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 299 TL

Ak Söğüt Kürü Kremi 100 ml Burada!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Aksöğüt kremi nin her bir kutusunda 100 ml içerik yer almaktadır. Unisex kullanım için uygun üretilen bir kremr. Masaj yapmak suretiyle ilgili bölgeye uygulanması önerilir.

İçeriğinde birçok farklı bileşen bulunan Ak söğüt kremi nin kutusunda kullanırken ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi (imalat yeri ve tarihi, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanma tarihi, üretici ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri gibi) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Ak söğüt kürü kremi kullanmaya başlamadan önce uygulayacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Sonra, Aksöğüt kremi den az bir miktar alıp kullanacağınız bölgeye ince bir tabaka halinde sürün. Uygulamanın ardından cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yaparak ilgili bölgeye iyice yedirin. Bu uygulamayı tercihen günde 2 ya da 3 kere tekrarlayın.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. İçeriğindeki bileşenleri kutusu üzerinden okuyabilirsiniz. Yan etki yapıp yapmadığını anlayabilmek için, kullanıma başlamadan önce el bileğinizin içine az miktarda sürüp bekleyin. Herhangi bir ters durum (kızarıklık, kaşıntı, vb) olursa kullanmayı bırakın ve o bölgeyi bol suyla durulayın. Sonrasında bir hekimden ya da doktordan destek alınız. Sadece harici kullanıma uygundur. Yenilmez ya da içilmez. Gözle ya da açık yaralarla temasından sakının. İstemeden dahi olsa temas etmesi durumunda ilgili bölgeyi bol su ile durulayın. Ak Söğüt kremi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi gibi amaçlarla kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.