0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Kudret-i Macun - 2 Kutu

Ürün Fiyatı: 529 TL

Sadece beylerin kullanımına uygun Kudreti macun

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklere özel olarak imal edilen Kudreti Macun, 240 gramlık kavanozlarda imal edilmiş ve beylerin beğenisine sunulmuştur. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

 

İçeriğindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürününe göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi vb. gibi kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Sadece beylerin tüketimine uygun olarak imal edilen Kudret-i Macun ihtiyaçtan 15-20 dk kadar önce ortalama 1 (bir) tatlı kaşığı kadar tüketilmesi önerilmektedir. Üzerine su çimeyi ihmal etmeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Kudret-i macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.