0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

2 Kutu Fable Tea Çayı veya Hapı

Ürün Fiyatı: 598 TL

Unisex kullanıma uygun Fable Tea marka tercihe göre toz çay ya da kapsül

ÜRÜN İÇERİĞİ

Fable Tea, çayı ve kapsülü olmak kaydı ile iki farklı şekilde üretilmiştir. 100 Gramlık ve 300 gramlık olmak kaydı ile toz çay şeklinde ve 30 kapsüllük kutularda ayrı ayrı satışa sunulmuştur. Kişisel kullanım tercihlerinize göre tercih edip alışveriş yapabilirsiniz. Her iki üründe gündelik kullanıma uygundur.

Fable Tea Bitki Çayı ve Fable Tea Kapsül, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen ürünlerdir. Gündelik kullanım için uygun olarak imal edilmişlerdir. Düzenli kullanımları önerilir. Birlikte kullanımı önerilmez. Her bir kutu Fable Tea Karışık Bitki Çayı kutusunda 100 ya da 300 gramlık, her bir kutu Fable Tea Kapsül ise 30 kapsüllüktür. Bir kutu Fable Tea kapsül 1 aylıktır. 100 gr. lık Fable Tea bitki çayı 15 günlük, 300 gr. fabletea çay ise 45 günlüktür.

İçeriklerinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Fabletea ürünlerinin içerisindeki bileşenlerin tam listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinden detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce ambalajının üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Fable Tea Karışık Bitki Çayı nın her bir pakedinde 100 ya da 300 gramlık karışık bitki çayı yer almaktadır. Günde 1 kere tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece basittir. Bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı Fable Tea atın ve 8-10 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketin. Tüketimi sabah kahvaltınızdan 25-30 dk kadar önceye denk getirmeye özen gösterin. Tavsiye edilen tüketim şeklini arttırmayın.

Benzer şekilde Fable Tea kapsülden de günde bir kez tercihen sabah kahvaltısından önce yani aç karnına tek bir kapsül şekilde tüketiniz. Tüketimi öğünden 15-20 dk öncesine denk getirmeye özen gösteriniz. Bol su ile tüketmeyi ihmal etmeyiniz. Dünzenli kullanımı ihmal etmeyin ve önerilen dozu aşmayın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve hava almayacak bir konumda çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. FableTea ürünlerinin hiçbiri kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür.  Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları taktirde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.