0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

VigaSprey 45 ml.

Ürün Fiyatı: 49 TL

Sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen Viga Sprey 45 ml

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır.  İçerisindeki bileşenler, kullanım şekli, ithalatçı/imalatçı firma bilgileri, parti no ve benzeri gerek duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaçtan 30 dk. kadar önce ilgili bölgeye sıkın ve kuruması için Viga sprey e 10 dk kadar zaman tanıyın. Elle ya da benzeri bir yolla yedirmek ya da kuruması için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yoktur. 2 ya da en fazla 3 kere püskürtmeniz yeterlidir. Kullanmadan önce kutu üzerindeki prospektüsü okuyunuz.

Viga Sprey 50.000 Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan/uzmandan yardım almanızı öneririz. Kronikleşen rahatsızlığı olanlar, kalp ve yüksek tansiyon hastaları öncesinde doktorlarına danışmalıdırlar. Viga Spray 50.000 ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz. 18 yaş altının kullanımı yasaktır. Sadece harici kullanım için uygundur. Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçının. Temas halinde bol soğuk su ile ilgili bölgeyi durulayın.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.