0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Thermal Alabalık Yağı Kremi

Ürün Fiyatı: 29 TL

Salkom alabalık yağı masaj kremi. 25 ml lik sağlıklı cam kavanozda hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilmiştir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Salkom marka Thermal Alabalık Yağı Kremi kutusu içerisinde 25 ml krem bulunmaktadır. İçeriğindeki bileşenlerin açıklaması, imalat yeri ve son kullanım tarihi gibi ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.


NASIL KULLANILIR?

Salkom Thermal Alabalık Kremi ni, ihtiyaç halinde ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde sürün ve iyice yedirene kadar yuvarlak masaj hareketleri ile cilde uygulayın. Kremi uygulamaya başlamadan önce ilgili bölgeyi iyice temizleyin ve kuru olduğundan emin olun.

İçeriğindeki bileşenelere karşı alerjisi olanlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım içindir. Açık yaralarla ya da gözle temas ettirmeyin. Temas halinde bol su ile durulayın. Serin ve kuru yerlerde muhafaza edin. Oda sıcaklığında ve çocukalrın ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.