0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Keto Guru

Ürün Fiyatı: 79 TL

Hem beyler hem de hanımlar için uygun olarak üretilen Keto Guru Tablet

ÜRÜN İÇERİĞİ

Keto Guru Efervesan Tablet, hem beyler hem de hanımlar için uygun olarak üretilen suda çözünen tablet formunda bir üründür. Gündelik kullanım için uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Ketoguru tablet kutusunda 20 adet tek kullanımlık suda eriyen tablet yer almaktadır.

Kutusu üzerinde de görüleceği gibi, içeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Keto Guru tablet ürününün içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanım tarihleri, imalat yeri vb. gibi kullanırken bilmek isteyebileceğiniz her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Tercihen 1 sabah 1 akşam olmak kaydı ile günde 2 kez aç karnına öğünlerden 15-20 dk kadar önce yani aç karnına 1 tek tableti 200 - 250  ml lik bir bardak ılık suda çözdürün ve tamamen eridiğinden emin olduktan sonra çok fazla zaman kaybetmeden tüketin.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Keto Guru tablet kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile (emziren) hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışmak suretiyle ve onay almaları durumunda Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.

viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.