0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Exotic Blueberry Detox Çayı - Ücretsiz Kargo

Ürün Fiyatı: 170 TL

Pakedinde 30 adet tek kullanımlık poşet toz karışım (çay) barındıran bir bitki çayıdır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Exotic blueberry detox çayı, hem beylerin hem de hanımların kullanımlarına uygun olarak üretilen bir bitki çayıdır. Limon aromalıdır. Günlük kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Her bir kutu Exotic blueberry detox çayı içerisinde 30 adet tek kullanımlık şaset çay barındırmaktadır. Her bir paket 4 ml dir.

 

Limon aromasıda dahil olmak kaydı ile içerisinde birçok farklı içerik barındıran çayın içerisindeki bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim tarihi, son tüketim tarihi, imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her bilgi kutusu üzerinden yer almaktadır.NASIL KULLANILIR?

Exotic blueberry detox çayı nın her bir kutusunda 30 adet toz poşet çay yer almaktadır. Her biri 4 ml dir. Günde 1 kez, tek poşet tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece basittir. Bir fincana bir poşet atın ve üzerine yeni kaynamış sıcak su ekleyin. 4-5 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketin.  Tüketimi öğünlerden 15-20 dk kadar öncesine denk getirmeye özen gösterin.

NOT: Exotic blueberry detox çayınızı kaynar su ile demleyin, tüketebileceğiniz sıcaklığa geldikten sonra içiniz.

Serin ve kuru yerde, direk gün ışından uzak ağzı kapalı konumda ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Herhangi bir yan etki hissettiğiniz an kullanımı bırakın ve bir uzmandan/doktordan yardım alın. Hamile ve emziren kişilerin Kullanmamaları önerilir. Kalp hastalığı, yüksek tansiyon ya da devamlı ilaç kullanılması gereken bir hastalığı olan kişilerin mutlaka doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Exotic blueberry detox çayı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi veya tedavi amacıyla kullanılmamalıdır. Bitki çayıdır.viafirsat.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.