0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Atlant Gel - 50 Ml.

Ürün Fiyatı: 99 TL

Beylere özel 50 ml Atlant Jel

ÜRÜN İÇERİĞİ

Atlant Gel kutusunda 50 ml jel barındıran ve sadece beylerin kullanımına uygun olarak imal edilen "jel" formudan bir üründür. Masaj yapmak suretiyle cilde sürülerek kullanılması tavsiye edilen atlantjeli  kullanıma başlamadan önce ıslak mendil ya da farklı bir temizleme ürünü ile ilgili bölgeyi iyice temizleyin ve cildin iyice kuruduğundan emin olduktan sonra jeli cildinize uygulamanızı tavsiye ederiz.

İçerisinde birbirinden farklı birçok farklı bileşen bulunan Atlanta Jel in kutusunda, kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (üretim yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, son kullanım tarihi, üretici ya da ürün menşei ne göre ithalatçı firma bilgileri, imalat tarihi, vb.) detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Kullanmaya başlamadan önce ilgili bölgeyi ılık su ile yıkayıp, temizleyin. Sonrasında avuç içinize az bir miktar jel alın ve ilgili bölgeye yumuşak masaj hareketleri ile iyice yedirilmesini sağlayın.

Serin ve kuru yerde, direk gün ışığından uzak bir konumda ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz.
İçerisinde yer alan bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı şekli ile) alerjisi olan kişilerde kaşıntı, kızarıklık ya da farklı bir yan etki olabilir. Bu durumu, kullanmaya başlamadan önce test etmek için, el bileğinizin iç kısmına az bir miktar Atlant jel sürün ve bekleyin. Yan etki olmazsa kullanabilirsiniz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, yutulmaz ya da içilmez. Açık yaralarla ya da göz ile temasından sakının. İstemeden dahi olsa temas durumunda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Atlant Jel kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.


nealiyo.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.